poradniki

PORADNIKI

Chcesz robić lepsze zdjęcia?

Temat fotografii ma przed Tobą sporo tajemnic?

Potrzebujesz solidnego kopa, by ruszyć z miejsca?

Mam coś dla Ciebie, niezależnie od miejsca, w którym obecnie jesteś.

Przygotowałem 3 poradniki w formie ebooków, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła.

Spójrz poniżej i wybierz ten dla siebie!

ebook

Dopiero zaczynasz przygodę z fotografią?

Popełniasz błędy (lub nawet nie wiesz, że popełniasz)?

Wybierz poradnik Naucz się na błędach

Opisałem w nim najczęściej spotykane błędy, które popełniają przede wszystkim początkujący, ale które zdarzają się również profesjonalistom. Opowiedziałem w nim o problemach z kadrowaniem, kłopotach związanych z ekspozycją, kolorami itd. To idealna pozycja, by zrobić potężny krok ku lepszym zdjęciom, inwestując naprawdę niewiele.

42 strony, na których wymieniłem i zilustrowałem wszystkie popularne błędy, tak aby już nikt ich więcej nie popełnił. 

cena: 47zł 

Do czego można porównać poradnik? Do nauczania w klasach 1-3 w fotograficznej podstawówce.

Robisz zdjęcia i ciągle czujesz, że coś jest nie tak?
Chcesz w końcu wiedzieć, czego nie robić.

Będzie to idealna pozycja, jeżeli szukasz przejrzystych odpowiedzi na podstawowe pytania.

Potrzebujesz konkretnych porad dotyczących technicznych aspektów fotografowania?

Szukasz sprawdzonych rozwiązań?

Sięgnij po Zasady, które i tak złamiesz

Do czego można porównać ten poradnik? To prawdziwa pigułka, dzięki której poukładasz sobie w głowie to co musisz wiedzieć na temat fotografii zanim jeszcze sięgniesz po aparat. A wszystko po to, by później proces robienia zdjęć był czystą frajdą. Poznaj lub utrwal to co konieczne, aby robić dobre, przemyślne zdjęcia. 

85 stron porad, zasad i informacji, które każdy fotograf musi znać. 

cena: 77zł 

Potrzebujesz kompleksowo poznać zasady, które rządzą światem  fotografii.

Chcesz raz na zawsze rozprawić się z tematem poprawnej ekspozycji.

Chcesz wiedzieć, jak komponować swoje kadry tak, by zapierały dech w piersiach.

Dopadł Cię kreatywny dołek?

Chcesz do swoich fotografii wpuścić trochę świeżego powietrza?

Łap poradnik Pierwsza pomoc w kryzysie twórczym

W środku znajdziesz blisko 50 pomysłów na zdjęcia, które możesz zrobić od razu po lekturze poradnika. Poza tym poznasz kilkudziesięciu twórców, fotografów, którzy są kopalnią inspiracji i pięknych kadrów. Dodaj do tego sztuczki, dzięki którym Twoje zdjęcia zachwycą bardziej i wprowadzą pierwiastek magii. 

221 stron, nisko 50 pomysłów zilustrowanych autorskimi fotografiami, sylwetki kilkudziesięciu twórców, którzy dostarczają dzikich pokładów inspiracji, foto cytaty które otwierają oczy. 

cena: 77zł

Idealna pomoc, kiedy jesteś w kryzysie twórczym i nie wiesz, jak ruszyć z miejsca.

Poszukujesz różnorodnych inspiracji, a także kreatywnego wsparcia.

Zaczyna Ci brakować już pomysłów na kreatywne fotografie.

A może pakiecik?

Dlaczego warto kupić w pakiecie? Kupując każdy poradnik oddzielnie zapłacisz 201 zł, gdy weźmiesz pakiet, oszczędzasz 54 zł i Twoja cena to tylko 147 zł. Oprócz tego otrzymasz 3 karty fotografa (bonus niedostępny w sprzedaży) oraz wybraną paczkę presetów. To ponad 300 stron wiedzy, inspiracji i gotowych rozwiązań, które naprawdę pomagają robić lepsze zdjęcia.

Kompleksowo – cała wiedza dostępna w 3 poradnikach.

Taniej – kupując w pakiecie oszczędzasz 54 zł.

Z prezentem – gratis 3 karty fotografa i paczka presetów. 

Poznaj opinie innych

Czytając pierwsze strony miałem wrażenie że czytam o sobie i swoich początkach fotografowania. Wydaje mi się, że wiele osób bawiących się teraz w fotografie mogłoby się podpisać pod tą książką. Kacper uznaj to za komplement! Jest to bardzo dobrze napisana „instrukcja obsługi” początkującego fotografa z wieloma ciekawymi pomysłami. Dlaczego takiej książki nie znalazłem 15 lat temu? W czasach łatwego dostępu do informacji i wiedzy nastał pewnego rodzaju chaos, a w tej książce Kacper zebrał to wszystko co jest istotne dla osoby zaczynającej przygodę z fotografią. Polecam dla każdego, nie tylko początkującego. Czasem dobrze przypomnieć sobie podstawy.

Piotr Krężel

Idealny ebook dla początkujących, chcących się rozwijać, wejść na wyższy poziom jakości i kreatywności, ale także dla tych, którzy z fotografią są na co dzień i mają już większe pojęcie. Dowiedziałem się ciekawych rzeczy, o których nie miałem pojęcia, zainspirowałem się pomysłami i zdjęciami Kacpra, które regularnie wdrażam w życie. 

Kacper zwraca uwagę na częste błędy, które popełniamy na początku przygody ze zdjęciami, pomaga je wyeliminować i wyciąga do nas pomocną dłoń, by każdy z nas stał się lepszym obserwatorem, fotografem, artystą. Szczerze mogę polecić ebook wszystkim, dla których robienie zdjęć to coś więcej niż zwykłe pstryki.

Emanuel Kowalski

Najlepsza inwestycja w moją pasje jaką mogłam sobie zafundować to zakup Twojego eBooka!

Ogrom wiedzy,inspiracji i pomocy. Nigdzie więcej nie uzyskałam tyle wiadomości co u Fotopomocnika. Przejrzyste posty, ogrom wiedzy przekazanej w krótkiej formie łatwej do zapamiętanie, bez zbędnych zamulań.

Romana Idczak Krzywelska

To nie tylko rewelacyjne wprowadzenie w świat fotografii, proste omówienie rządzących nim reguł, ani ciekawe przykłady tematów fotograficznych. To, co czyni poradniki najlepszymi, to motywowanie mnie do codziennego działania i rozpalanie mojej fotograficznej pasji. 

Kacper Kukieła

Wyobraź sobie, że ustawiłeś się na piwo ze znajomym, który fotografuje. Cel tego spotkania jest tylko jeden. Chcesz żeby kolega bezboleśnie wprowadził Cie w świat fotografii. Opowiedział o podstawach, pokazał kilka przykładów, podpowiedział kogo wartoś śledzić na Instagramie. Jest tylko jeden problem, nie masz takiego znajomego. I tu Kacper, niczym książę z bajki na białym koniu pojawia się i wręcza Ci Fotopomocnik. Chcesz fotografować. Może próbujesz fotografować, ale jakoś Ci to nie idzie zbyt dobrze. Masz zajawkę, ale braki w podstawowej wiedzy. Fotopomocnik jest dla Ciebie. Polecam!

Cezary Łopaciński